Walsin Technologies WR06X243 JTL
Res Thick Film 0603 24K Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
数据表和文档
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
Introduction Date2006-12-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 24000ohm, 50V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Chip Resistors 0603 24KΩ ±5% 1/10W ±100ppm/℃
0603 24K 5% Resistor
24000¦¸ ¡À5% 1/10W 0603