Walsin Technologies WR06X2321FTR
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 2320ohm, 75V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0603
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页11 年前
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
RES 2.32K OHM 1% 0603
0603 2K32 1% Resistor