Walsin Technologies WR06X135 JTL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 1300000ohm, 50V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0603
数据表和文档
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2006-12-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
描述
RES 1.3M OHM 5% 1/10W 0603
0603 1M3 5% Resistor