Walsin Technologies WR06X134 JTL
100mW Thick Film Resistors 75V ±100ppm/℃ ±5% 130kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
数据表和文档
Future Electronics
Datasheet10 页8 年前
Datasheet9 页14 年前
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
描述
Res Thick Film 0603 130K Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 130000ohm, 50V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0603
WR04 Series 0603 130 kO ±5% 0.1 W ±100 ppm/°C SMT Thick Film Chip Resistor
SMD Resistor 0603 130KΩ ±5% 1/10W ±100ppm/℃