Walsin Technologies WR06X122JTR
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 1200ohm, 75V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0603
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页11 年前
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2011-05-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
描述
RES 1.2K OHM 5% 0603
0603 1K2 5% Resistor