Walsin Technologies WR06W3R90FTL
Res Thick Film 0603 3.9 Ohm 1% 0.1W(1/10W) -200ppm/C to 400ppm/C Pad SMD T/R
数据表和文档
Introduction Date2011-05-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 3.9ohm, 50V, 1% +/-Tol, -200,400ppm/Cel, Surface Mount, 0603
RES 3.9 OHM 1% 1/10W 0603
3.9 Ohms ¡À1% 1/10W -200/ +400ppm/¡ãC 0603
0603 3R90 1% Resistor