Walsin Technologies WR06W1R21FTL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 1.21ohm, 50V, 1% +/-Tol, -200, 400ppm/Cel, Surface Mount, 0603
数据表和文档
描述
RES 1.21 OHM 1% 1/10W 0603
0603 1R21 1% Resistor