Walsin Technologies WR04X820 JTL
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±5% 82Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
数据表和文档
Future Electronics
Datasheet10 页8 年前
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
描述
Res Thick Film 0402 82 Ohm 5% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
WR Series 0402 82 Ohm ±5% 0.063 W ±200 ppm/°C SMT Chip Resistor
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.0625W, 82ohm, 50V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402