Walsin Technologies WR04X5112FTR
Thick Film Resistors - SMD 51.1K ohm +/-1% 0402 Chip Resistor
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页11 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-2.03%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2012-10-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.0625W, 51100ohm, 50V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
RES 51.1K OHM 1% 0402
1% ¡À200ppm/¡æ 51.1K¦¸ 62.5mW 0402 1mm*500¦Ìm*350¦Ìm
0402 51K1 1% Resistor