Walsin Technologies WR04X5110FTR
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.0625W, 511ohm, 50V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页11 年前
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
0402 511R 1% Resistor
RES 511 OHM 1% 0402