Walsin Technologies WR04X4321FTR
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.0625W, 4320ohm, 50V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页11 年前
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2012-10-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
RES 4.32K OHM 1% 0402
0402 4K32 1% Resistor