Walsin Technologies WR04X3921FTR
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.0625W, 3920ohm, 50V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页11 年前
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
RES 3.92K OHM 1% 0402
0402 3K92 1% Resistor