Walsin Technologies WR04X245 JTL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.0625W, 2.4e+06ohm, 50V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页2 年前
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
描述
RES 2.4M OHM 5% 1/16W 0402
0402 2M4 5% Resistor