Walsin Technologies WR04X1R2 JTL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.0625W, 1.2ohm, 50V, 5% +/-Tol, -200, 400ppm/Cel, Surface Mount, 0402
数据表和文档
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
描述
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±5% -200ppm/℃~+400ppm/℃ 1.2Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
RES 1.2 OHM 5% 1/16W 0402
0402 1R2 5% Resistor
1.2¦¸ ¡À5% 1/16W 0402