Walsin Technologies WR04X1802FTLV
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.0625W, 18000ohm, 50V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Production
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
Chip 1 ExchangeWR04X1802FTLV联系方式
1d
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页14 年前
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2012-08-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述