Walsin Technologies WR04X1781FTR
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.0625W, 1780ohm, 50V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页11 年前
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
WR Series 0402 1.78 kOhm ±1% 0.063 W ±100 ppm/°C Thick Film Chip Resistor
RES 1.78K OHM 1% 0402
0402 1K78 1% Resistor