Walsin Technologies WR04X125JTR
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.0625W, 1200000ohm, 50V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Surface Mount, 0402
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页11 年前
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
RES 1.2M OHM 5% 0402
0402 1M2 5% Resistor