Walsin Technologies WR04W3R60FTR
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.0625W, 3.6ohm, 50V, 1% +/-Tol, -300, 500ppm/Cel, Surface Mount, 0402
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页11 年前
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
0402 3R60 1% Resistor
RES 3.6 OHM 1% 0402