Walsin Technologies WR04W3R60FTL
Res Thick Film 0402 3.6 Ohm 1% 0.063W(1/16W) -200ppm/C to 400ppm/C Molded SMD T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页2 年前
Introduction Date2011-05-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
描述
62.5mW 50V -200ppm/℃~+400ppm/℃ ±1% 3.6Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.0625W, 3.6ohm, 50V, 1% +/-Tol, -200,400ppm/Cel, Surface Mount, 0402
0402 3R60 1% Resistor
RES 3.6 OHM 1% 0402