Walsin Technologies WR04W2554FTR
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.0625W, 2550000ohm, 50V, 1% +/-Tol, 300ppm/Cel, Surface Mount, 0402
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页11 年前
Introduction Date2014-11-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
RES 2.55M OHM 1% 0402
0402 2M55 1% Resistor