Walsin Technologies WR04W1R21FTL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.0625W, 1.21ohm, 50V, 1% +/-Tol, -200, 400ppm/Cel, Surface Mount, 0402
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页2 年前
Introduction Date2006-12-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
描述
RES 1.21 OHM 1% 1/16W 0402
0402 1R21 1% Resistor