Walsin Technologies WR02X824 JAL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.05W, 820000ohm, 25V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0201
数据表和文档
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2008-10-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
RES 820K OHM 5% 1/20W 0201
0201 820K 5% Resistor