Walsin Technologies WR02X820 JAL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.05W, 82ohm, 25V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0201
数据表和文档
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
RES 82 OHM 5% 1/20W 0201
0201 82R 5% Resistor
82 Ohms ¡À5% 1/20W ¡À200ppm/¡ãC 0201