Walsin Technologies WR02X51R1FAR
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.05W, 51.1ohm, 25V, 1% +/-Tol, 0, 600ppm/Cel, Surface Mount, 0201
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页14 年前
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
描述
RES 51.1 OHM 1% 0201
0201 51R1 1% Resistor