Walsin Technologies WR02X48R7FAR
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.05W, 48.7ohm, 25V, 1% +/-Tol, 0, 600ppm/Cel, Surface Mount, 0201
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页14 年前
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2012-06-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
描述
RES 48.7 OHM 1% 0201
0201 48R7 1% Resistor