Walsin Technologies WR02X435 JAL
50mW Thick Film Resistors 25V ±200ppm/℃ ±5% 4.3MΩ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
数据表和文档
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.05W, 4.3e+06ohm, 25V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0201
RES 4.3M OHM 5% 1/20W 0201
0201 4M3 5% Resistor