Walsin Technologies WR02X394 JAL
50mW Thick Film Resistors 25V ±5% ±200ppm/℃ 390kΩ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
数据表和文档
Introduction Date2008-10-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.05W, 390000ohm, 25V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0201
RES 390K OHM 5% 1/20W 0201
0201 390K 5% Resistor