Walsin Technologies WR02X334 JAL
50mW Thick Film Resistors 25V ±5% ±200ppm/℃ 330kΩ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页2 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-3.56%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.05W, 330000ohm, 25V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0201
SMD Resistor 0201 330KΩ ±5% 1/20W ±200ppm/℃
330 kOhms ¡À5% 1/20W ¡À200ppm/¡ãC 0201