Walsin Technologies WR02X302 JAL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.05W, 3000ohm, 25V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0201
数据表和文档
Introduction Date2008-10-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Chip Resistors 0201 3KΩ ±5% 1/20W ±200ppm/℃
RES 3K OHM 5% 1/20W 0201
0201 3K0 5% Resistor