Walsin Technologies WR02X2493FAR
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.05W, 249000ohm, 25V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0201
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页14 年前
Introduction Date2012-06-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
描述
RES 249K OHM 1% 0201
0201 249K 1% Resistor