Walsin Technologies WR02X204 JAL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.05W, 200000ohm, 25V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0201
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页2 年前
JRH Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
Introduction Date2008-10-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 8 months ago)
描述
Res 200K Ohm 5% 1/20W 0201
0201 200K 5% Resistor