Walsin Technologies WR02X1R3 JAL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.05W, 1.3ohm, 25V, 5% +/-Tol, -200, 600ppm/Cel, Surface Mount, 0201
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页2 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2008-10-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
描述
5% -200ppm/¡æ~600ppm/¡æ 1.3¦¸ 50mW 0201 600¦Ìm*300¦Ìm*260¦Ìm
RES 1.3 OHM 5% 1/20W 0201
0201 1R3 5% Resistor