Walsin Technologies WR02X115 JAL
50mW Thick Film Resistors 25V ±200ppm/℃ ±5% 1.1MΩ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页2 年前
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2008-10-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 8 months ago)
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.05W, 1.1e+06ohm, 25V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0201
RES 1.1M OHM 5% 1/20W 0201
0201 1M1 5% Resistor