Walsin Technologies WR02X112 JAL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.05W, 1100ohm, 25V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0201
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页2 年前
ODG (Origin Data Global)
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2008-10-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
50mW Thick Film Resistors 25V ±5% ±200ppm/℃ -55℃~+125℃ 1.1kΩ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
SMD Resistor 0201 1.1KΩ ±5% 1/20W ±200ppm/℃
RES 1.1K OHM 5% 1/20W 0201
0201 1K1 5% Resistor