Walsin Technologies WR02X111 JAL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.05W, 110ohm, 25V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0201
数据表和文档
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
RES 110 OHM 5% 1/20W 0201
0201 110R 5% Resistor