Walsin Technologies WR01X910 JDL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.0312W, 91ohm, 15V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Surface Mount, 01005
数据表和文档
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2017-04-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
01005 91R 5% Resistor
RES 91 OHM 5% 01005