Walsin Technologies WR01X8R2 JDL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.0312W, 8.2ohm, 15V, 5% +/-Tol, -200, 600ppm/Cel, Surface Mount, 01005
数据表和文档
描述
RES 8.2 OHM 5% 01005
01005 8R2 5% Resistor