Walsin Technologies WR01X752 JDL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.0312W, 7500ohm, 15V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 01005
数据表和文档
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
RES 7.5K OHM 5% 01005
01005 7K5 5% Resistor