Walsin Technologies WR01X680 JDL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.0312W, 68ohm, 15V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Surface Mount, 01005
数据表和文档
描述
01005 68R 5% Resistor
RES 68 OHM 5% 01005