Walsin Technologies WR01X48R7FDL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.0312W, 48.7ohm, 15V, 1% +/-Tol, 300ppm/Cel, Surface Mount, 01005
数据表和文档
描述
RES 48.7 OHM 1% 01005
01005 48R7 1% Resistor