Walsin Technologies WR01X154 JDL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.0312W, 150000ohm, 15V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 01005
数据表和文档
描述
RES 150K OHM 5% 01005
01005 150K 5% Resistor