Walsin Technologies WR01X112 JDL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.0312W, 1100ohm, 15V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 01005
数据表和文档
描述
RES 1.1K OHM 5% 01005
01005 1K1 5% Resistor