Walsin Technologies WQCW1608Z0JR13PB
General Purpose Inductor, 0.13uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, SMD, 0603
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页7 年前
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2018-12-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Chip Wire Ind 0603, 130nH,J,30Q,0.3A
FIXED IND 130NH 300MA 720 MOHM