Walsin Technologies WQCW1005Z0J27NTB
General Purpose Inductor, 0.027uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, SMD, 0402
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页6 年前
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2017-11-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Chip Wire Ind 0402 27nH,J,24Q,0.4A
FIXED IND 27NH 400MA 300 MOHM