Walsin Technologies WQBD1608HCU121TH
Ferrite Chip Bead 120 Ohm 0603
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet10 页6 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.08%
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2019-11-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
FERRITE CHIP BEAD 120 OHM 0603
AEC-Q200 C-Bead 1608HC(0603) 120OHM ±25%
Data Line Filter, 1 Function(s), 2A, 2 Pin(s)