Walsin Technologies WQAC291AZ0JT02PB
General Purpose Inductor, 0.005uH, 5%, 1 Element, Air-Core, SMD, 1412
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet6 页8 年前
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2017-12-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
FIXED IND 5NH 4A 1.8 MOHM SMD
Coil Air SMD 291A,5.0nH,J,140Q