Walsin Technologies WLSS316PZ0N6R8PB
General Purpose Inductor, 6.8uH, 30%, 1 Element, SMD, 1515
数据表和文档
描述
FIXED IND 6.8UH 730MA 170 MOHM
Assembly Power Ind 316P 6.8uH ±30%