Walsin Technologies WLSS316PZ0N4R7PB
General Purpose Inductor, 4.7uH, 30%, 1 Element, SMD, 1515
数据表和文档
描述
FIXED IND 4.7UH 900MA 105 MOHM
Assembly Power Ind 316P 4.7uH ±30%