Walsin Technologies WLSS316PZ0N3R3PB
General Purpose Inductor, 3.3uH, 30%, 1 Element, SMD, 1515
数据表和文档
描述
FIXED IND 3.3UH 1.1A 85 MOHM SMD
Assembly Power Ind 316P 3.3uH ±30%