Walsin Technologies WLSS316PZ0N220PB
General Purpose Inductor, 22uH, 30%, 1 Element, SMD, 1515
数据表和文档
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2017-11-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
FIXED IND 22UH 400MA 430 MOHM
Assembly Power Ind 316P 22uH ±30%